-

هزینه طراحی سایت

امروزه با توجه با فراگیر شدن طراحی سایت و تقاضاهای متعدد به سمت این تجارت اینترنتی بحث طراحی سایت طرفداران زیادی را به سمت خود سوق داده است. همه افرادی که کسب و کار اینترنتی دارند برای رشد و توسعه مشاغل خود به سمت طراحی سایت روی آورده اند. اما از آن جایی که طراحی سایت هزینه های بالایی دارد یکی از دغدغه های متقاضیان شده است که آیا با باتوجه به میزان هزینه طراحی سایت می توان به یک شرکت طراحی سایت اعتماد کرد؟

نکات قابل توجه در هزینه طراحی سایت

· استاتیک یا داینامیک بودن در هزینه طراحی سایت: وب سایت های استاتیک آن هایی هستند که فقط قابلیت نمایش را دارند و نمی توان آن ها را ویرایش کرد و تغییراتی در آن ایجاد کرد. وب سایت های داینامیک دارای پنل های مدیریتی هستند و مدیر وب سایت می تواند به راحتی براساس نیاز و سلیقه ی خود تغییراتی در وب سایت ایجاد کند. هزینه طراحی سایت در وب سایت های استاتیک بسیار پایین تر است.

· آماده بودن و استفاده از cms در هزینه طراحی سایت: وب سایت های حرفه ای که از ابتدا برنامه نویسی می شوند به دلیل این که وقت و انرژی زیادی برای طراحی و پیاده سازی می برند هزینه طراحی سایت را بالا می برند. اما وب سایت هایی که در آن ها از اسکریپ های از پیش ساخته شده و یا cms استفاده می شود هزینه کمتری دارند.

· امکانات متناسب با هزینه طراحی سایت وعناصر گرافیکی: به میزانی که در وب سایت امکانات و قابلیت های بیشتری باشد و عناصر گرافیکی زیادی در آن به کار رفته باشد، به همان اندازه بر هزینه طراحی سایت اثر می گذارد.

· پشتیبانی در هزینه طراحی سایت و اعتبار شرکت: اصولا شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت سابقه و نمونه کارهای بیشتری دارند قیمت های بالا تری نسبت به شرکت های جدید و نوپا دارند.

در طراحی سایت چه مواردی باید رعایت شود؟

باید استانداردهای گوگل و اصول سئو به طور کامل رعایت شود.

در پایان کار مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار باید به روز رسانی شود.

باید در هر مرحله مشاوره فنی و اجرایی با مدیر پروژه صورت بگیرد.

برای عملکرد صحیح و کلیه امکانات و زمان تحویل سایت تضمین داده شود.

اگر وب سایتتان از قبل طراحی شده است قیمت کمتری خواهد داشت ولی ممشکلاتی را در پیش دارد زیرا شرکت ها و متخصصانی که اشراف کامل بر سیستم شما داشته باشند کم هستند. اما اگر وب سایت شما دست نویس باشد هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. شما باید توجه داشته باشید برای انتخاب یک شرکت مناسب که متناسب با هزینه طراحی سایت،خدمات مطابق نیاز شما را رائه دهند به خوبی تحقیق کنید و سوابق آن شرکت را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت به سایت ما مراجعه کنید.

http://abarit.net/cost-of-site-design/

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 | 16:20 | نویسنده : رضا راد |